Urządzenia do masażu wodnego

- Urządzenia do masażu wodnego montowane w ścianie basenu: nadają się do wszystkich rodzajów basenów. Stanowią doskonałą atrakcję dając możliwość masażu, kąpieli z falami i pęcherzykami powietrza oraz pływania pod prąd. Wysokowydajna pompa masażu jest połączona przez przewód ssąco - tłoczący z wbudowaną w ścianę basenu komorą dyszową przez kanał pierścienowy w komorze woda pod wysokim ciśnieniem jest z powrotem prowadzona przez dysze wylotowe. Włączanie i wyłączanie następuje pod wodą za pomocą przycisku pneumatycznego. Siła prądu wody jest regulowana na dyszy, a za pomocą regulatora włączana jest kąpiel z pęcherzykami powietrza.

 

- Urządzenia do masażu wodnego zawieszane: nadają się znakomicie do późniejszego zainstalowania we wszystkich basenach. Zasilane są napięciem 230 lub 400 V.

 

- X - Stream - masaż totalny: o wydajności 114m3/h praktycznie niemożliwy do pokonania przez amatora.

 

- Masaż denny stalowy: urządzenie masażu wodno - powietrznego. Wydajność do 45m3/h, do montażu w ścianie lub dnie basenu.

 

- Prysznic stalowy: urządzenie daje silny strumień wody. Prysznic może stanowić ozdobę basenu spełniając jednocześnie funkcję masażu.