Oferta dla obietków publicznych


Czytaj więcej...
x

Informacje o firmie - baseny, filtry, zadaszenia basenowe

 

IGG BASENY to rodzinna firma z Katowic, która wykonuje baseny rezydencyjne i ogrodowe. W naszej ofercie dostępna jest szeroka gama produktów. Są to już wcześniej wymienione baseny, a także filtry basenowe, odkurzacze basenowe, instalacje oraz zadaszenia basenów i przykrycia basenowe. Firma IGG BASENY działa na rynku od 15 lat.

 

Firma zajmuje się wykonywaniem stacji uzdatniania wody basenowej (SUW) w obiektach publicznych oraz remontami częściowymi lub generalnymi stacji uzdatniania wody basenowej. Wykonywaliśmy wymianę zbiorników filtracyjnych, wymianę pomp obiegowych wraz z modernizacją lub wymianą instalacji basenowej w obiektach MOSiR-ów, szpitali czy ośrodków wypoczynkowych. Wykonujemy również obowiązkową cykliczną wymianę złoża filtracyjnego jedno lub wielowarstwowego. Stosujemy wyłącznie zbiorniki filtracyjne renomowanych producentów, posiadające atesty i certyfikaty, jak również wysokiej jakości złoża filtracyjne z atestem PZH.


Filtry basenowe zapobiegają mętnieniu wody i jej szybkiemu zabrudzeniu. Jest to o tyle istotne, iż wszelkie zabrudzenia prowadzą do powstawania w wodzie groźnych dla zdrowia drobnoustrojów. W zależności od modelu, odkurzacze basenowe pozwalają na czyszczenie dna i ścian zbiornika. Urządzenie te mogą działać samodzielnie lub być obsługiwane przez człowieka. Zadaszenia basenowe pełnią kilka ważnych funkcji. Zapobiegają gromadzenie się zanieczyszczeń organicznych (np. liści) na powierzchni wody i dnie basenu. Po drugie, pozwalają na korzystanie z basenu ogrodowego przez dłuższy czas po zakończeniu sezonu. Stanowią również pewnego rodzaju zabezpieczenie przed przypadkowym wpadnięciem do basenu. Podobne zadania pełnią przykrycia basenowe. Są to różnego rodzaju folie, bardziej praktyczne niż estetyczne.

Wśród wielu produktów firmy jest także chemia do basenu. Chemia basenowa to środki i preparaty, których regularne stosowanie stanowi gwarancję tego, że zakwaszenie wody i stopień jej uzdatnienia będą na odpowiednim poziomie. Tym samym woda pozostanie wolna od zanieczyszczeń, w tym bakterii i grzybów.

Poza dystrybucją ww. asortymentu zajmujemy się również tworzeniem projektów, montażem, modernizacją oraz wyposażaniem basenów. Nasza oferta pod względem asortymentu i usług jest skierowana do osób prywatnych i publicznych podmiotów.

IGG BASENY jest przedstawicielem handlowym renomowanych firm. Wśród nich można wymienić chociażby Basenhurt, Alutherm oraz Chemoform. Wszelkie urządzenia i materiały (m.in. filtry basenowe, zadaszenia basenowe oraz oczywiście baseny), których instalacją się zajmujemy to wyłącznie wyroby najlepszych europejskich producentów. Przykrycia basenowe, odkurzacze basenowe i wiele innych urządzeń i materiałów spełnia wymagania jakościowe narzucane przez UE oraz posiada atesty.

Jesteśmy solidnym wykonawcą, dla którego bardzo ważne są satysfakcja i zadowolenie klientów. Dlatego tak wielu z nich decyduje się nawiązać współpracę z nami -  fachowcami wykonującymi baseny, montującymi filtry basenowe, wytwarzającymi zadaszenia i przykrycia basenowe oraz dystrybuujących odkurzacze basenowe.

 

  sg_guzik_183
UWAGA!!! Promocja kamieni brzegowych trwa!!! Trwa wielka promocja kamieni brzegowych, w atrakcyjnych kolorach, takich jak biały „BORDO” oraz piaskowy "GOBI", a przede wszystkim w równie atrakcyjnych cenach, bo na zakup kamieni otrzymasz aż 20 % rabatu !!!
2017-07-14
OFERTA pomp basenowych !!!! Pompa basenowa AQUA MAXI 5, AQUA MAXI 10, AQUA MAXI 16; AQUA MAXI 22; Badu MAGIC; Badu Magna (BETTAR) Rabaty !!!!!
2017-07-01
certyfikat
certyfikat
Copyright © 2011 IggBaseny.pl - baseny, filtry basenowe, zadaszenia basenów, odkurzacze basenowe, przykrycia basenowe
Design & Engine - strony www - FineCMS.pl