Baseny

 

W naszej ofercie znajdą Państwo wytrzymałe, wygodne i proste w montażu baseny, które można zainstalować na zewnątrz lub w pomieszczeniu. Proponujemy popularne kształty zbiorników:


  • baseny SWIMM (prostokątne)
  • baseny okrągłe
  • baseny owalne
  • baseny ósemkowe

Niezależnie od wyboru, zachęcamy również do zakupu dodatkowego wyposażenia, które sprawi, że korzystanie z nowego basenu będzie wygodniejsze. Polecamy systemy podgrzewania wody, urządzenia masujące oraz lampy podświetlające dno.

Baseny wewnętrzne i ogrodowe

Jeżeli szukają Państwo niedrogiego basenu lub takiego, który można zamontować stosunkowo szybko, polecamy nasze baseny typu SWIMM. Są one tworzone z żywic poliestrowych zbrojonych włóknem szklanym. Postawienie kompletnego basenu jest bardzo proste, gdyż linia SWIMM to gotowe jednoelementowe niecki, które wystarczy połączyć. Znakomicie sprawdzają się jako zbiorniki wewnętrzne, przeznaczone do kąpieli domowników lub klientów. Ten typ basenu może być również zamontowany w ogrodzie.


Pośród przydomowej zieleni znakomicie prezentują się również baseny okrągłe. Oferujemy trwałe zbiorniki, które będą służyć Państwu nawet 20 lat. Okrągły basen może być wstawiony w dowolnym miejscu – montaż jest bardzo prosty. Basen może być wkopany w ziemię na całej wysokości lub tylko częściowo, by wchodzenie i wychodzenie było bezpieczniejsze.

Ekskluzywne baseny ósemkowe i owalne

Osobom szukającym ekskluzywnych rozwiązań polecamy nasze baseny owalne, które cieszą się ogromną popularnością wśród naszych Klientów. Zbiornik o takiej formie sprawdzi się znakomicie zarówno w ogrodzie, jak i pod dachem. Baseny tego typu powstają ze stali ocynkowanej, a dodatkowa powłoka poliestrowego tworzywa i lakieru stanowi skuteczną warstwę ochronną.


Efektownym rozwiązaniem są również baseny ósemkowe, a więc takie, które przypominają dwa połączone baseny okrągłe. To bardzo popularny typ zbiornika wybierany przede wszystkim ze względu na elegancki wygląd. W tym wypadku również mogą Państwo liczyć na niezwykle trwałą konstrukcję składającą się ze stalowych ścianek i warstwy lakieru oraz folii PCW, która wytrzyma nawet kilkanaście lat użytkowania.

 

  sg_guzik_183
OFERTA pomp basenowych !!!! Pompa basenowa AQUA MAXI 5, AQUA MAXI 10, AQUA MAXI 16; AQUA MAXI 22; Badu MAGIC; Badu Magna (BETTAR) Rabaty !!!!!
2017-09-01
PROMOCJA folii basenowej ALKORPLAN !!! Zakup z rabatem do 25%!!!! Czytaj dalej ...........
2017-09-07