Przykrycia basenowe

 

Światło wpadające do basenu sprzyja rozwojowi glonów, dlatego warto ograniczyć dostęp promieni słonecznych, by zbiornik był bardziej estetyczny i zdrowszy dla użytkowników. Pomogą w tym Państwu przykrycia basenowe. Proponujemy folie solaryczne deLUX, które będą stanowić bardzo skuteczną barierę dla światła.


Oferowane przez nas przykrycie basenowe to sztywna folia LDPE o grubości 400 mikronów. Nie tylko efektywnie osłania basen, ale również stanowi estetyczne wykończenie. Proponujemy folię w kolorze niebieskim, dzięki któremu zasłona prezentuje się bardzo elegancko i nie wpływa znacząco na aranżację wizualną ogrodu czy wnętrza pomieszczenia – przykryty i odkryty basen mogą mieć podobną barwę.

Ochrona basenu przed słońcem i estetyczny wygląd to nie jedyne zalety naszego przykrycia. Folia pomoże również w nagrzaniu i utrzymaniu temperatury wody. Takie właściwości to efekt zastosowania w materiale pęcherzyków powietrza, które stanowią skuteczną izolację termiczną. Przykrycie basenowe to również skuteczne zabezpieczenie przed dodatkowymi zanieczyszczeniami. Folia nie pozwoli, by do przykrytego basenu dostawał się piach czy liście.

Najlepsze solaryczne przykrycia basenowe

W IggBaseny.pl mogą Państwo zamówić przykrycia basenowe doskonale dopasowane do rozmiaru wykorzystywanego zbiornika. Wysyłamy folie w czterech gotowych wymiarach, ponadto istnieje możliwość zamówienia wskazanej przez Państwa długości oraz wyboru jednej z trzech szerokości. Folia jest bardzo łatwa w obróbce – każdy Klient można ją precyzyjnie dociąć w taki sposób, by idealnie pokrywała powierzchnię zbiornika.


Przykrycia basenowe warto kupować wraz z rolkami zwijającymi. Pomogą one w sprawnym operowaniu folią – zwijanie i rozwijanie będzie bajecznie proste. Oferujemy kilka typów rolek, dzięki czemu można łatwo dostosować ten element do własnych wymagań i specyfiki otoczenia. Proponujemy Państwu modele wykonane z aluminium, stali nierdzewnej lub tworzyw ABS, których konstrukcja oparta jest na teleskopowych rurach zwijających. W naszym katalogu znajdują się zarówno rolki montowane do podłogi, jak i naścienne.

 

  sg_guzik_183
OFERTA pomp basenowych !!!! Pompa basenowa AQUA MAXI 5, AQUA MAXI 10, AQUA MAXI 16; AQUA MAXI 22; Badu MAGIC; Badu Magna (BETTAR) Rabaty !!!!!
2017-09-01
PROMOCJA folii basenowej ALKORPLAN !!! Zakup z rabatem do 25%!!!! Czytaj dalej ...........
2017-09-07