Zadaszenia basenów

 

Zadaszenia basenów nie są elementem obowiązkowym, ale zdecydowanie warto się na nie zdecydować. Coraz więcej naszych Klientów wybiera takie rozwiązanie. Dlaczego? Głównym powodem jest oczywiście możliwość korzystania z basenu zewnętrznego, gdy pogoda temu nie sprzyja. Zadaszony basen zapewnia komfortową kąpiel praktycznie o każdej porze roku.

W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo kilka rodzajów zadaszeń basenów:


  • zadaszenia niskie
  • zadaszenia średnie
  • zadaszenia wysokie
  • zadaszenia niestandardowe
  • zadaszenia wanien SPA
  • zadaszenia przyścienne

Wszystkie oferowane przez nas modele zadaszeń wykonywane są z materiałów mających międzynarodowe certyfikaty.

Dlaczego warto wybrać nasze zadaszenia basenów?

Zadaszenia basenów w naszym katalogu to oferta skrojona na miarę potrzeb Klienta. Wśród kilku linii z łatwością wybiorą Państwo opcję najlepiej spełniającą Państwa wymagania estetyczne i funkcjonalne. Każdy model został zaprojektowany tak, by cieszył oko przez długie lata. Nowoczesna forma idzie w parze z ponadczasowymi rozwiązaniami. Dzięki temu mają Państwo pewność, że piękne zadaszenie zawsze będzie powodem do dumy, nawet po kilku sezonach.


Proponowane przez nas zadaszenia basenów są również wykonane w taki sposób, by możliwe było łatwe dostosowanie konstrukcji do zbiornika Klienta. Każdy model z naszej oferty można dokładnie dopasować do rozmiarów Państwa basenu.


Dla osób ceniących innowacyjne rozwiązania doskonałym wyborem będą modele NEO wyposażone w system EASY UP. Pozwala on na blokowanie segmentów bez schylania się – blokady mają ergonomiczną lokalizację. Dla komfortu kąpieli duże znaczenie ma także cyrkulacja powietrza pod zadaszeniem. Właśnie dlatego proponujemy Państwu modele z systemem AIR FRESH, który zadba o to, by świeżego powietrza zawsze było pod dostatkiem.


Jeśli zastanawiają się Państwo, które zadaszenie basenu sprawdzi się najlepiej w Państwa przypadku, zapraszamy do konsultacji z naszymi specjalistami.

 

  sg_guzik_183
OFERTA pomp basenowych !!!! Pompa basenowa AQUA MAXI 5, AQUA MAXI 10, AQUA MAXI 16; AQUA MAXI 22; Badu MAGIC; Badu Magna (BETTAR) Rabaty !!!!!
2017-09-01
PROMOCJA folii basenowej ALKORPLAN !!! Zakup z rabatem do 25%!!!! Czytaj dalej ...........
2017-09-07